Mierīga Pierīga par mieru Ukrainā

Laikā, kad Maskavas noziedzīgais režīms ir uzsācis 77 gadus nepieredzētu pilna mēroga karu Eiropā, tepat kaimiņos, neviens nevar palikt vienaldzīgs. Arī iedzīvotāju biedrība “Mierīga Pierīga” pauž atbalstu Ukrainas neatkarībai un brīvībai. Karš nav un nevar būt pieļaujams līdzeklis personīgo ambīciju apmierināšanai. Jo nekādu citu iemeslu Maskaviešu iebrukumam Ukrainā nav.

Kā jebkurš saprātīgs cilvēks, mēs jūtam līdzi ukraiņu tautas traģēdijai, cīnoties pret pārspēku. Varam tikai apbrīnot to cilvēku drosmi, kuri šobrīd aizstāv savu dzimteni un cerēt, ka Latvijai nekas tāds nedraud pateicoties tālredzīgiem Latvijas politiķu lēmumiem iestājoties ES un NATO. Šie lēmumi nebūtu realizējušies bez aktīvas sabiedriskās līdzdalības – nevalstiskās organizācijas ir sabiedrības horizontālo saišu pamats, kurš neļauj korupcijai pārņemt kontroli pār ilgtermiņa valsts interesēm.

Biedrības biedri katrs savu iespēju robežās atbalsta Ukrainas pašaizliedzīgo cīņu par neatkarību. Aicinām visus pārskatīt savu sirdsapziņu un izvērtēt kā varam palīdzēt. Tie var būt ziedojumi Ukrainas bruņotajiem spēkiem, atbalsts bēgļiem no kara zonas, vai vienkārši patiesas un pārbaudītas informācijas izplatīšana, lai vērstos pret Maskavas neveiklo bet enerģisko melu kampaņu.

Šonedēļ nepublicējam iedzīvotāju iesūtītos dabas skatus, lai iezīmēto to milzīgo lūzumu, kurš iestājās Eiropas dzīvesveidā un pasaules uztverē 24. februārī.

Saglabāsim mieru, bet neaizmirsīsim, ka miers ir iespējams tikai tur, kur tā pamatā ir spēks – savstarpējās sadarbības un morālas atbildības spēks.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close